Palomino
Showing 1 - 7 Of 7
Travel Trailer
New 2026 Palomino PUMA CAMP EDITION 16BHCE Travel Trailer
Msrp: $33,617.75 Manuf. MSRP Sales Price: $18,617.00From only $180.62 / Mo*
| Length | 20'
0" |
| Awnings | 12'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 3164 lbs |
| Gross Weight | 3835 lbs |
| Cargo Capacity | 671 lbs |
| Stock | #27370 |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 34 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2022 Palomino SolAire 242RBS Travel Trailer
Msrp: $52,195.80 Sales Price: $21,795.00From only $188.64 / Mo*
| Length | 27'
1" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 20'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 5688 lbs |
| Gross Weight | 7265 lbs |
| Cargo Capacity | 1577 lbs |
| Stock | #57181 |
| Floorplan | Rear Bath |
| Sleeps | 2 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 44 gal |
| Gray Water | 38 gal |
| Black Water | 38 gal |
Incoming 2026 Palomino PUMA CAMP EDITION 122BHCE Travel Trailer
Sales Price: $15,291.00From only $148.35 / Mo*
| Fuel Type | Na |
| Stock | #27328 |
Incoming 2026 Palomino PUMA CAMP EDITION 210RKCE Travel Trailer
Sales Price: $26,010.00From only $198.73 / Mo*
| Fuel Type | Na |
| Stock | #11111 |
Fifth Wheel
Incoming 2026 Palomino Columbus 388FKH Fifth Wheel
From only $198.73 / Mo*
| Length | 42'
10" |
| Slideouts | 5 |
| Awnings | 30'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 14414 lbs |
| Gross Weight | 16685 lbs |
| Cargo Capacity | 2271 lbs |
| Stock | #11111 |
| Floorplan | Front Kitchen |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 75 gal |
| Gray Water | 110 gal |
| Black Water | 78 gal |
Incoming 2026 Palomino Columbus 384RKH Fifth Wheel
Sales Price: $91,168.00From only $609.60 / Mo*
| Length | 43'
10" |
| Slideouts | 3 |
| Awnings | 31'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 13814 lbs |
| Gross Weight | 16690 lbs |
| Cargo Capacity | 2876 lbs |
| Stock | #11111 |
| Floorplan | Rear Kitchen |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 3 |
| Fresh Water | 75 gal |
| Gray Water | 117 gal |
| Black Water | 71 gal |
Toy Hauler
New 2026 Palomino PUMA CAMP EDITION 141THCE Toy Hauler
Msrp: $35,894.25 Manuf. MSRP Sales Price: $19,856.00From only $171.86 / Mo*
| Length | 16'
3" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 9'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 3089 lbs |
| Gross Weight | 4589 lbs |
| Cargo Capacity | 1500 lbs |
| Stock | #27442 |
| Floorplan | Front Kitchen |
| Sleeps | 2 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 34 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 35 gal |
$5,000- $9,999 - 84 months - 7.99% APR (WAC)
$10,000 - $25,000 - 180 months - 7.74% APR (WAC)
$25,001 - $50,000 - 240 months - 7.25% APR (WAC)
$50,001 - $100,000 - 240 MONTHS - 6.99% APR (WAC)
$100,001 - $150,000 -240 MONTHS - 6.99% APR (WAC)
Estimated payments are 20% off the sale price Down Plus tax, title, Lic. (W.A.C)
All prices rates & terms subject to change without notice.







