Showing 1 - 13 Of 13
Travel Trailer
Used 2024 Coachmen AURORA 16BHX Travel Trailer
Sales Price: $13,895.00From only $134.81 / Mo*
| Length | 19'
6" |
| Awnings | 10'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 2969 lbs |
| Gross Weight | 4396 lbs |
| Cargo Capacity | 1427 lbs |
| Stock | #08192 |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 44 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2017 Dutchmen COLEMAN LIGHT LX 1605FB Travel Trailer
Msrp: $66,200.25 Sales Price: $9,895.00From only $123.34 / Mo*
| Length | 20'
6" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 15'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 3554 lbs |
| Gross Weight | 3794 lbs |
| Cargo Capacity | 1286 lbs |
| Stock | #37994 |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 46 gal |
| Gray Water | 39 gal |
| Black Water | 39 gal |
Used 2018 Forest River R-Pod 180 Travel Trailer
Sales Price: $9,495.00From only $118.36 / Mo*
| Length | 20'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 8'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 2974 lbs |
| Gross Weight | 4785 lbs |
| Cargo Capacity | 1811 lbs |
| Stock | #19220 |
| Floorplan | Rear Bath |
| Sleeps | 2 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 30 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2019 Forest River MINI LITE 2508 Travel Trailer
Sales Price: $14,995.00From only $145.48 / Mo*
| Length | 25'
9" |
| Awnings | 18'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 4685 lbs |
| Gross Weight | 6645 lbs |
| Cargo Capacity | 1960 lbs |
| Stock | #25889 |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 8 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 58 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2020 Forest River R-Pod 195 Travel Trailer
Sales Price: $15,595.00From only $151.30 / Mo*
| Length | 22'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 11'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 3587 lbs |
| Gross Weight | 4762 lbs |
| Cargo Capacity | 1175 lbs |
| Stock | #23191 |
| Floorplan | Front Master Bedroom |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 30 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2021 Forest River Surveyor Legend 202RBLE Travel Trailer
Sales Price: $17,995.00From only $174.59 / Mo*
| Length | 25'
9" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 16'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 4600 lbs |
| Gross Weight | 7497 lbs |
| Cargo Capacity | 2566 lbs |
| Stock | #39041 |
| Floorplan | Rear Bath |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 40 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2023 Forest River VIBE 31ML Travel Trailer
Sales Price: $35,895.00From only $274.26 / Mo*
| Length | 36'
0" |
| Slideouts | 3 |
| Awnings | 20'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 7600 lbs |
| Gross Weight | 9790 lbs |
| Cargo Capacity | 2232 lbs |
| Stock | #23453 |
| Floorplan | Rear Kitchen |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 40 gal |
| Gray Water | 90 gal |
| Black Water | 30 gal |
Used 2025 Jayco Jayflight 380DQS Travel Trailer
Sales Price: $35,995.00From only $275.02 / Mo*
| Length | 37'
0" |
| Slideouts | 2 |
| Awnings | 19'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 8375 lbs |
| Gross Weight | 9995 lbs |
| Cargo Capacity | 1620 lbs |
| Stock | #H0098 |
| Floorplan | Walk-Through Bath |
| Sleeps | 10 |
| Air Conditioners | 3 |
| Fresh Water | 52 gal |
| Gray Water | 39 gal |
| Black Water | 39 gal |
Used 2022 Palomino SolAire 242RBS Travel Trailer
Msrp: $52,195.80 Sales Price: $21,795.00From only $188.64 / Mo*
| Length | 27'
1" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 20'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 5688 lbs |
| Gross Weight | 7265 lbs |
| Cargo Capacity | 1577 lbs |
| Stock | #57181 |
| Floorplan | Rear Bath |
| Sleeps | 2 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 44 gal |
| Gray Water | 38 gal |
| Black Water | 38 gal |
Used 2019 Prime Time Avenger 27RK Travel Trailer
Sales Price: $17,995.00From only $174.59 / Mo*
| Length | 33'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 16'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 6586 lbs |
| Gross Weight | 9481 lbs |
| Cargo Capacity | 2895 lbs |
| Stock | #21556 |
| Floorplan | Rear Living Room |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 42 gal |
| Gray Water | 16 gal |
| Black Water | 34 gal |
Used 2022 Sunset Park SUNRAY 149 Travel Trailer
Msrp: $52,195.80 Sales Price: $10,395.00From only $129.57 / Mo*
| Length | 21'
7" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 2200 lbs |
| Gross Weight | 2260 lbs |
| Cargo Capacity | 1397 lbs |
| Stock | #08031 |
| Floorplan | Front Master Bedroom |
| Sleeps | 3 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 27 gal |
| Gray Water | 58 gal |
| Black Water | 29 gal |
Pop Up
Used 2024 Forest River Flagstaff 176LTD Pop Up
Sales Price: $9,995.00From only $124.59 / Mo*
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 1514 lbs |
| Stock | #90052 |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
Destination
Used 2022 Forest River SIERRA 401FLX Destination
Sales Price: $44,995.00From only $343.79 / Mo*
| Length | 40'
4" |
| Slideouts | 3 |
| Awnings | 19'
0" |
| Fuel Type | Na |
| Dry Weight | 10830 lbs |
| Gross Weight | 13841 lbs |
| Cargo Capacity | 3011 lbs |
| Stock | #50455 |
| Floorplan | Front Living Room |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 50 gal |
| Gray Water | 156 gal |
| Black Water | 52 gal |
$5,000- $9,999 - 84 months - 7.99% APR (WAC)
$10,000 - $25,000 - 180 months - 7.74% APR (WAC)
$25,001 - $50,000 - 240 months - 7.25% APR (WAC)
$50,001 - $100,000 - 240 MONTHS - 6.99% APR (WAC)
$100,001 - $150,000 -240 MONTHS - 6.99% APR (WAC)
Estimated payments are 20% off the sale price Down Plus tax, title, Lic. (W.A.C)
All prices rates & terms subject to change without notice.











